Ateş ve Su Oyunu

: Ateş ve Su birbirlerinden hiçbir zaman ayrılamayan iki kardeştir. Farklı yapılara sahip olmalarına rağmen her zaman birbirlerine bağlı olmayı başarmışlar ve zor zamanlarında destek olmuşlardır. Şimdi ise büyülü bir dünya içerisinde yaşayacakları macera onları bekliyor. Aslında biraz geçmişe dönecek olursak, birlikte herkesten uzakta yaşamaya karar vermişlerken, kötü bir büyücünün onların çevresinde bulunan köylere zarar vermeye başladıklarını öğrenirler. Bu durum karşısında büyücüyü ortadan kaldırmak için harekete geçmişler ve büyücünün onlar için hazırladığı tuzağa yakalanarak belirli bir süre onun esiri olarak kalmışlardır. Daha sonra büyücünün kurmuş olduğu tuzağından kurtulmayı sahip oldukları güçlerini kullanarak başarmalarına rağmen, büyücünün onlar tutsakken çevreye oldukça fazla zarar verdiğini görürler. Büyücünün kötü ünü etrafa yayılırken Ateş ve Su bu duruma çare aramakla meşgul olurlar. Köylüleri büyücüden korkmaları ve onlara yardımcı olacakları konusunda ikna etmeye çalışsalar da, köylüler büyücü tarafından yapılan zulümler nedeniyle oldukça korku doludurlar. Büyücünün yaptıklarını yanına bırakmak istemeyen Watergirl ve Fireboy yani Ateş Adam ve Su Kız büyük bir maceraya dahil olacaklarının farkına henüz varmamışlardır. Büyücüyü yakalamak konusunda kararlı olan iki kardeş yola çıkarlar fakat onu tam yakalayacakları sırada önceden hazırlamış olduğu sinsi büyüsünü gerçekleştiren büyücü farklı bir dünyaya onları göndermeyi başarmıştır. İçerisinde bulundukları yeni dünya da zorlu noktaları geçerek çıkışa ulaşmaları gerekmektedir. Fakat bunu başarmaları oldukça zor gibi görünüyor. Lakin her zaman birbirleri arasında gerçekleştirdikleri dayanışmayı burada da devam ettireceklerdir. Oyun içerisinde isterseniz arkadaşınızla birlikte bu zorlu maceraya dahil olabilir, isterseniz kendi başınıza iki kahramanı kontrol edebilirsiniz. Ateş’in su göletlerinden geçemediğini, Su’yun da ateş göletlerinden geçemediğini söyleyelim. Bazı göletler zehirle dolu olduklarından dolayı bu noktalardan ikisi de geçemiyorlar. O yüzden bu göletler üzerinden zıplayarak geçmeniz gerekmektedir. Ateş ve Su sizleri bambaşka bir dünyanın inanılmaz macerasına götürecek. Onları kontrol ederek oldukça hızlı ve dikkatli biçimde ilerlemelisiniz. Sizler tarafından oldukça fazla biçimde beğenilmesi nedeniyle oyunun farklı maceralarına da yer verilmiş ve böylelikle kendinizi daha farklı dünyalar içerisinde görebilme imkanı sizlere tanınmıştır. Özellikle bölümlerin birbirinden farklı olduğu ve tamamen bağımsız olarak yine 2 kişilik ya da tek başınıza oynayabileceğiniz maceralar sizi bekliyor diyebiliriz. Aşağıdan bu maceraların bazılarının linklerini sizlere veriyoruz. Tıklayarak o oyunlara kolay biçimde geçiş yapabilirsiniz.

Ateş ve Su
Kontroller
Y
A
K
I
N
D
A
Sitene ekle
Takip ediliyoruz
Oyunlar » Ateş ve Su (Ateş ve su oyunu oyna)
NormOYUN Hakkında

NormOYUN.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturduğunu biliyoruz ve bunun için oyunları eklemeden önce mutluka kontrol ediyor, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca eklediğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışıyoruz. normoyun.com her yaştan oyun severe hitap eder ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
En iyi ve en yeni, bedava oyunları ücretsiz oynayabildiğiniz sitemizdeki oyunlar yapımcıları tarafından dağıtılmasına müsade edilen oyunlardır ve sitemizdeki oyunların hak ve sorumlulukları eser sahipleri/yapımcılarına aittir.

Gizlilik politikamız - Sitene oyun ekle - Oyun gönder - Yardım (SSS) - İletişim