Hex Empire Oyunu

: Tüm dünya tarafından beğenilerek oynanmakta olan Temple Run siz oyuncularımız ile 2. serisinde buluşmaya hazır. Oldukça başarılı bir koşucu ile birlikte bilgisayarınızdan kolayca oynayabilecek olduğunuz oyun sizlerin eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olacaktır. Temple Run 2 Usta bir araştırmacının piramitlerin içerisinde yapmakta olduğu araştırmaları esnasında bir grup mumya ile karşılaşarak şaşkınlığa uğrayan adamın sizler yardımcısı olarak oyunda görev yapacak ve zorlu mücadelede ne kadar uzun yol gidebilirseniz o kadar yüksek puanlar kazanabileceksiniz. Pc'nizden oynayabilecek olduğunuz oyun tıpkı cep telefonu ve tabletlerinizdeki gibi sayfamızda görünmektedir.

Hex Empire
  • 171 gün önce eklendi.
  • Eski
  • Puanlama kısmı
  • Toplamda 206 kez oynandı.
Kontroller
Y
A
K
I
N
D
A
Sitene ekle
Takip ediliyoruz
Oyunlar » Hex Empire (Hex empire oyunu oyna)
NormOYUN Hakkında

NormOYUN.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturduğunu biliyoruz ve bunun için oyunları eklemeden önce mutluka kontrol ediyor, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca eklediğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışıyoruz. normoyun.com her yaştan oyun severe hitap eder ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
En iyi ve en yeni, bedava oyunları ücretsiz oynayabildiğiniz sitemizdeki oyunlar yapımcıları tarafından dağıtılmasına müsade edilen oyunlardır ve sitemizdeki oyunların hak ve sorumlulukları eser sahipleri/yapımcılarına aittir.

Gizlilik politikamız - Sitene oyun ekle - Oyun gönder - Yardım (SSS) - İletişim